2018.09.15
20 WRZEŚNIA 2018r. NASZE PRZEDSZKOLAKI WEZMĄ UDZIAŁ W PARADZIE UŚMIECHU !!! BĘDZIEMY ROZDAWAĆ UŚMIECHY, GŁOŚNO ŚPIEWAĆ I WESOŁO SIĘ BAWIĆ SPACERUJĄC PO OSIEDLU. BARDZO...
AktualnościWOLNE MIEJSCA

dodano: 2015.04.17

DRODZY RODZICE !!!
Mamy w przedszkolu wolne miejsca. Zapraszamy wszystkie dzieci chcące skorzystać z oferty naszego przedszkola proponujemy:
- ciekawe zajęcia
- zdrowe odżywianie
- zabawy ruchowe na powietrzu
- bogatą ofertę zajęć dodatkowych
Oferujemy wydłużone godziny pracy od 6.30 aż do 18.00. Pozwoli to Państwu łatwiej pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem.
Tylko w przedszkolu dziecko rozwija się wszechstronnie.

ZREZYGNUJMY WIĘC Z USŁUG CIOCI, BABCI, NIANI ORAZ INNYCH FORM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO NA RZECZ NASZEGO PRZEDSZKOLA.

SPOŁECZNOŚĆ PRZEDSZKOLNA

Autor: grażkaŻYCZENIA WIELKANOCNE

dodano: 2015.04.02

Wszystkim Dzieciom, ich Rodzicom oraz Rodzeństwu życzymy zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei, wiary i miłości. Radosnego, wiosennnego nastroju, serdecznych spotkań w gronie Rodziny i wśród Przyjaciół oraz wesołego Alleluja. Nie zapominamy też o mokrym dyngusie - życzymy więc również mokrego dyngusa

DYREKCJA , RADA PEDAGOGICZNA I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA


Autor: grażkaWYCIECZKA DO BIAŁOSTOCKIEGO MUZEUM WSI W JUROWCACH

dodano: 2015.03.15

W ramach realizacji projektu grant ,,Podlaskie tradycje" - 25 marca 2015r. dzieci z grup ,,Maleństwa", ,,Tygryski" i ,,Mądre Sówki" pojadą do Białostockiego Muzeum Wsi w Jurowcach, gdzie wezmą udział w zajęciach edukacyjnych związanych z obrzędowością wiosenną na Podlasiu. W trakcie zajęć pokazy wykonywania pisanek techniką batikową, wielkanocnych palm i pająków oraz wypiek pieczywa obrzędowego poprowadzą twórcy ludowi z regionu. Natomiast animatorzy kultury zaprezentują technikę drzeworytniczą wykorzystywaną przy tworzeniu kart pocztowych, opowiedzą o tradycjach świątecznych, a także oprowadzą po wystawie #8222Wielkanoc w domu wiejskim#8221. Koszt udziału - to 12 zł/os. - będzie pokryty ze środków grantowych. Rodzice płacą tylko koszt przejazdu autokarem, który wynosi 7 złotych/os. Podaną kwotę prosimy wpłacać u nauczycielek grup I, II, VI - do dnia 23 marca 2015r.


Autor: grażka

Copyright © 2006-2008 Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku         Projektowanie stron www