2018.09.15
20 WRZEŚNIA 2018r. NASZE PRZEDSZKOLAKI WEZMĄ UDZIAŁ W PARADZIE UŚMIECHU !!! BĘDZIEMY ROZDAWAĆ UŚMIECHY, GŁOŚNO ŚPIEWAĆ I WESOŁO SIĘ BAWIĆ SPACERUJĄC PO OSIEDLU. BARDZO...
AktualnościWSPIERAMY FUNDACJĘ ,,POMÓŻ IM"

dodano: 2014.11.30

W dniu 5 grudnia 2014r w naszym przedszkolu zapraszamy wszystkich przedszkolaków na teatrzyk pt. ,, Ratujmy święta".
Zamiast biletów odbędzie się zbiórka rzeczowa na rzecz fundacji ,,Pomóż Im" dla Dzieci z chorobami nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.
Serdecznie prosimy Rodziców, którzy chcieliby wspomóc ten szczytny cel o przyniesienie w tym dniu nowych zabawek, książeczek, pampersów, chusteczek nawilżanych, artykułów higienicznych, słodyczy itp.
Jesteśmy przekonani, iż ten DAR SERCA naszych wychowanków sprawi wielką radość dzieciom będącym pod opieką fundacji ,,Pomóż Im".
Za każdy okazany Dar Serca - rodzicom i przedszkolakom w imieniu podopiecznych fundacji ,,Pomóż Im" serdecznie dziękujemy.


Autor: grażkaKONKURS EKOLOGICZNY !!!

dodano: 2014.11.29

Drodzy Rodzice !!!
Nasza placówka bierze udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla przedszkoli organizowanym przez serwis internetowy Buliba. pl
Już od 27 listopada możecie głosować na naszą pracę ,, Zwierzaki - straszaki". Możemy wygrać wspaniałe nagrody.
Głosujcie codziennie na naszą pracę w galerii na stronie:
www.buliba.pl
Im więcej głosów oddacie każdego dnia tym większe szanse na jedną z ponad 100 nagród dla Państwa rodziny i naszej placówki.


Autor: grażkaPASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE ,, TYGRYSKI"

dodano: 2014.11.18

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z grupy II ,,TYGRYSKI" na uroczyste ,,Pasowanie na przedszkolaka" w dniu 27.11.2014 o godzinie 15.00


Autor: grażka

Copyright © 2006-2008 Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku         Projektowanie stron www