2018.09.15
20 WRZEŚNIA 2018r. NASZE PRZEDSZKOLAKI WEZMĄ UDZIAŁ W PARADZIE UŚMIECHU !!! BĘDZIEMY ROZDAWAĆ UŚMIECHY, GŁOŚNO ŚPIEWAĆ I WESOŁO SIĘ BAWIĆ SPACERUJĄC PO OSIEDLU. BARDZO...
Aktualności



Szanowni Rodzice !!!

dodano: 2013.11.24

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, w dniach 25.11.2013 10.12.2013 prowadzimy zbiórkę na rzecz fundacji ,,Pomóż Im" dla dzieci z chorobami nowotworowymi i Hospicjum dla dzieci w Białymstoku.
Potrzebne są artykuły żywnościowe, słodycze, a także artykuły higieniczne pampersy, podkłady, chusteczki nawilżane itp. oraz inne środki czystości.
Przyniesione artykuły prosimy dostarczyć do sali grupy V ,,Kłapouszki" lub grupy VI ,,Mądre Sówki".
Za każdy okazany DAR SERCA dziękujemy w imieniu podopiecznych fundacji ,,Pomóż Im"

Autor: grażka



MĄDRE SÓWKI ZAPRASZAJĄ NA ANDRZEJKI

dodano: 2013.11.24

28 listopada czwartek 2013r o godz. 15:30 Andrzejkowa wróżka zaprasza Rodziców i dzieci z gr.VI ,,Mądre Sówki na wieczór POEZJI, WRÓŻB i CZARÓW.
PRZEWIDZIANE ATRAKCJE
- wróżby andrzejkowe
- konkursy
-wspólna zabawa przy tańcach integracyjnych
-RODZINNE PREZENTACJE - wystąpienia dzieci i całych rodzin z przygotowanymi wcześniej wierszami autorskimi o tematyce jesiennej mile widziane przygotowanie ewent. potrzebnych rekwizytów
- słodki poczęstunek prosimy o przyniesienie w tym dniu, przez każde dziecko, małej paczki ciasteczek lub cukierków
SERDECZENIE ZAPRASZAMY

Autor: grażka



LAUREACI KONKURSU ,, Z KUBUSIEM PUCHATKIEM PRZEZ ŚWIAT

dodano: 2013.11.20

LISTA NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH DZIECI :

NAGRODY SPECJALNE:
1.Ivan Horvat, lat 6
DV VEDRI DANI
Makanceva 11
ZAGRZEB CHORWACJA
n-le: Katica Podlesek
Blazenka Piri

2. Sasa Kunstem, lat 5
DV VEDRI DANI
Makanceva11
ZAGRZEB CHORWACJA

3. Thea Magnussen, lat 5
Torvikbygdvegen 342
5620 Torvikbygd
NORWEGIA

4.Valerija Gierasimowa, lat 6
Skolotaja T.Anufrijeva
ŁOTWA

5. Veronika Salajeva, lat 6
Skolotaja, T. Anufrijeva
ŁOTWA

6.Class Saulites, lat 5-6
PII Dzilnina
Olga Korolkova
n-l Astrida Liepina
ŁOTWA

7. Class Putnini, lat 6-7
PII Dzilnina
n-l Antra Dedele
Anita Circene
ŁOTWA

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE
1.Marija Jusko, lat 6
Skolotaja N. Mirojevskaja
ŁOTWA

2.Artjoms IIjuhins, lat5
Skolotaja M. Malinowska
LITWA

3.Renard Bette, lat 3
PII Dzilnina
n-l Nina Grenina
ŁOTWA

4.Arturs Peders, lat 3
PII Dzilnina
n- l Larisa Popowa
Roksana Kirilova
ŁOTWA

5.Magdalena Kavgic, lat 6
DV VEDRI DANI
Makanceva 11
ZAGRZEB CHORWACJA
n- l Katica Podlesek
Blazenka Piri

6.Katia Woronina
lat 6
Dzieckij Sad nr 18
Białoruś

NAGRODY 3- 4 latki:
1.Urszula Gawełko, lat 4
Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka, Białystok
n-l: Teresa Grochowska, Katarzyna Gawryluk

2.Aleksandra Czarniecka, lat 3
Przedszkole Samorządowe nr 68 im. Janusza Korczaka , Białystok
n-l: Agnieszka Jancewicz

3.Zofia Giba, lat 4
Niepubliczne Przedszkole Domowe Przedszkole
ul. Św. A. Boboli 49B, Białystok
n- l: Monika Dębicka

WYRÓŻNIENIA 3 - 4 latki:
1.Jacek Moniuszko, lat4
Przedszkole Samorządowe nr 10, Białystok
n-l: Aneta Tur Zakrzewska, Mirosława Michnowska

2.Zuzanna Kuderewska, lat 4
Przedszkole Samorządowe nr 22, Białystok
n- l: Marlena Bołtuć, Anna Piotrowic

3.Artur Supronik, lat 4
Zespół Szkolno- Przedszkoln
w Ogrodniczkach
n-l : Katarzyna Lisowska

4.Maja Kupiec, lat4
Przedszkole Samorządowe nr 64, Białystok
n-l: Joanna Łuniewska, Ewa Dakowicz

5.Zuzanna Gosiewska, lat 4
Przedszkole Samorządowe nr 58 Integracyjne im. Jana Wilkowskiego , Białystok
n-l: Marzanna Stępniak

NAGRODY 5- 6 LATKI:
1.Natalia Łapińska, lat 6
Przedszkole Samorządowe w Surażu
ul. Bielska 17
n-l: Irena Zińczuk

2.Ola Wołczyk, lat 6
Przedszkole nr 2 w Hajnówce
17- 200 Hajnówka
ul. Warszawska 2
n-l: Bożena Janicka

3.Martyna Snarska, lat 5
Osiedlowy Klub Kalina
ul.Kalinowa 9, Białystok
n-l Anna Wesołowska, Anna Bayer

4.Oliwia Sobieszczak, lat 5
Osiedlowy Klub Kalina
ul. Kalinowa 9, Białystok
n- l :Anna Wesołowska , Anna Bayer

5. Hania Marczak, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 22, Białystok
n- l Marlena Bołtuć, Anna Piotrowicz

6.Magdalena Grochowska, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 52
Kubusia Puchatka, Białystok
n-l: Małgorzata Fiedosiewicz, Ewa Baranowska

7. Anastazja Dubatówka, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 52
n-l: Anna Warżagolis, Janina Niewińska

WYRÓŻNIENIA 5- 6 latki:
1.Wiktoria Matysik, lat 5
Przedszkole Samorządowe nr 45, Białystok
n-l: Anna Surowiec

2.Maja Strójkowska, lat5
Przedszkole Samorządowe nr 10, Białystok
n-l: Barbara Cisz , Anna Zawada

3.Zuzanna Sosnowska, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 4. Białystok
n- l: Joanna Kowalewska, Izabela Gawryluk

4.Lena Kiryluk, lat 6
Niepubliczne Przedszkole Domowe Przedszkole
ul. Św. A. Boboli 49 B, Białystok
n-l Monika Supron

5.Wiktoria Stokowska, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 64
Akademia Jasia i Małgosi, Białystok

6.Mateusz Klimowicz, lat 6
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
Szkoła Filialna w Sochoniach
Sochonie 40
n-l: Bogumiła Sobieszuk

7.Sandra Witkowska, lat 6
Oddział przedszkolny
Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Piękna 2 Łomża
n-l: Jolanta Auguściak

8.Ewa Lebiedzińska, lat 5
Przedszkole Samorządowe nr 56, Białystok
n-lorota Borowska, Elżbieta Gaca

9.Julia Smugarzewska
Oddział Przedszkolny
Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Piękna 2 Łomża
n-l: Jolanta Auguściak

10.Weronika Wróblewska, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 64, Białystok
n-l: Dorota Kazberuk, Anna Brzostek

11.Alicja Sarosiek, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 4, Białystok
n-l: Joanna Kowalewska, Izabela Gawryluk

12.Angelika Bazydło, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 78, Białystok
n-l: Urszula Bazylik. Małgorzata Rynkiewicz

13. Kacper Duba, lat 6
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej
Im. Sybiraków Netta Pierwsza 14 16-320 Bargłów
n-l: Małgorzata Fuszera

14..Dominika Wierzbicka, lat 6
Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej
Im. Sybiraków Netta Pierwsza 14 Bargłów
n-l: Małgorzata Fuszera

15.Natalia Zimnoch, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 40
Wesołej Ludwicki, Białystok
n-l: Honorata Jaworowska- Tokarewicz, Joanna Wrzosek

16.Paweł Golonko, lat 6
Przedszkole nr 2 w Hajnówce
17-200 Hajnówka
ul. Warszawska 2
n-l: Bożena Janicka

17.Julia Górska, lat 6
Przedszkole Samorządowe nr 42 NiezapominajkA, Białystok
n-l: Elżbieta Zarzecka, Elżbieta Karpowicz- Stankiewicz

18.Maciej Łodko, lat 5
Przedszkole Samorządowe nr 52
n-l: Katarzyna Pogorzelska, Grażyna Toczydłowska

19. Patrycja Baranowska lat 5
Przedszkole Samorządowe nr 58
n-l: Barbara Tomczak

Autor: grażka

Copyright © 2006-2008 Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku         Projektowanie stron www