2018.09.15
20 WRZEŚNIA 2018r. NASZE PRZEDSZKOLAKI WEZMĄ UDZIAŁ W PARADZIE UŚMIECHU !!! BĘDZIEMY ROZDAWAĆ UŚMIECHY, GŁOŚNO ŚPIEWAĆ I WESOŁO SIĘ BAWIĆ SPACERUJĄC PO OSIEDLU. BARDZO...
AktualnościOGŁOSZENIE !!!

dodano: 2015.11.20

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy IV ,,KRÓLICZKI" dn. 25 listopada środa o godz. 15:00 na zajęcia otwarte z cyklu - ,,MAMO, TATO POBAW SIĘ ZE MNĄ" w oparciu o Metodę Ruchu Rozwijającego W. Sherborne. Celem zajęć jest przede wszystkim integracja, relaks, rozluźnienie i oczywiście dobra, wspólna zabawa.
Prosimy Rodziców o przyjście w sportowym ubraniu J

Po zajęciach ruchowych odbędzie sie zabawa Andrzejkowa . Będziemy wdzięczni za przygotowanie upieczenie ciast lub ciasteczek dla dzieci. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z wychowawczyniami w celu ustalenia szczegółów.

Autor: grażkaOGŁOSZENIE !!!

dodano: 2015.11.18

Dnia 4 grudnia 2015 r w naszym przedszkolu zapraszamy wszystkich przedszkolaków na teatrzyk pt. ,,KŁOPOTY W LAPONII".

Zamiast biletów, odbędzie się zbiórka rzeczowa na rzecz fundacji ,,Pomóż Im" dla Dzieci z Chorobam Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Serdecznie prosimy Rodziców, którzy chcieliby wspomóc ten szczytny cel, o przyniesienie w ten dzień lub wcześniej nowych zabawek, książeczek, pampersów, chuteczek nawilżanych, artykułów higienicznych, słodyczy itp.

Jesteśmy przekonani, że ten dar serca naszych wychowanków, sprawi radość dzieciom, będącym pod opieką fundacji ,,Pomóż Im".

Za każdy okazany Dar Serca - Rodzicom i przedszkolakom w imieniu podopiecznych fundacji ,,Pomóż Im" - serdecznie dziękujemy.

Organizatorki akcji: p. Małgorzata Fiedosiewicz, p. Anna Warżagolis


Autor: grażkaOGŁOSZENIE !!!

dodano: 2015.10.19

Rodzice!

22 października, dzieci z gr III PUCHATKI I IV KRÓLICZKI jadą do Centrum Produktu Lokalnego w Sokolu na pokazy tradycyjnego wypiekania chleba oraz tradycyjnej kuchni regionalnej, Wyjazd z przedszkola o godzinie 8:45. Prosimy o przyprowadzenie dzieci w tym dniu do godz. 8:00.
Koszt wyjazdu w całości finansowany jest ze środków projektu grantowego ,,PODLASKIE TRADYCJE".


Autor: grażka

Copyright © 2006-2008 Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku         Projektowanie stron www